Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

KARINCA YMM ve KARINCA SMMM, uluslararası ve yerel vergi ve yönetim danışmanlığı konusunda Türkiye’de, Orta Asya’da ve Avrupa’da konuşlanmış yerli ve yabancı şirketlerin ihtiyaçlarını, sonuca yönelik, karmaşık olmayan, hızlı ve genellenebilir şekillerde gidererek karşılamayı prensip edinmiş uzman bir kuruluştur. Kurulduğu 1997 yılından bu yana; KARINCA YMM, ana ortağı, eski Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanı ve Yeminli Mali Müşavir Mustafa Koç’un 30 senelik Türkiye ve Dünya kurumsal ekonomisi tecrübesinin önderliğinde senelerce çalışmış 25 kişilik tecrübeli, organize ve dinamik SMMM ve YMM’lerden oluşan uzman takımıyla, yüze yakın yerli ve yabancı kurumsal şirket ve KOBİ’ye, çok kapsamlı danışmanlık ve Yeminli Mali Müşavirlik hizmetleri vermekte, KARINCA SMMM ise Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik alanında 20 kişilik tecrübeli takımıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

30 Eylül 2009 tarihinde, IFAC ForumofFirms Tam Üyesi, 2000 meslek mensubuyla 39 senedir, 31 ülke ve 73 ofiste faaliyet gösteren, Arap Dünyası’nın En Büyük Uluslararası Denetim ve Danışmanlık Şirketi TALAL ABU-GHAZALEH International & Co. ile yaptığı Türkiye, Orta Asya ve Avrupa’yı kapsayan İmtiyazlı İşbirliği Sözleşmesiyle, KARINCA YMM ve KARINCA SMMM, 40 ülkede 1 Milyar Kişinin oluşturduğu bir coğrafyaya hizmet verebilme gücüne erişmişlerdir.

Altı çizilmesi gereken, KARINCA YMM ve KARINCA SMMM’nin TALAL ABU-GHAZALEH INTERNATIONAL&CO.’nun bu coğrafyadaki tüm hizmetlerini verecek tek kuruluş olmalarıdır.

KARINCA YMM ve KARINCA SMMM, bu itibarla, Türkiye’de kurulmuş en geniş coğrafi kapsama alanına sahip uluslararası denetim ve danışmanlık şirketleri olmuştur.

KARINCA YMM ve KARINCA SMMM,
TALAL ABU-GHAZALEH INTERNATIONAL&CO.’nun
bu coğrafyadaki tüm hizmetlerini verecek
tek kuruluştur.

 

KARINCA YMM ve KARINCA SMMM bu itibarla,
Türkiye’de kurulmuş en geniş coğrafi kapsama alanına
sahip uluslararası denetim ve danışmanlık şirketleri olmuştur.

 

TALAL ABU-GHAZALEH INTERNATIONAL&CO. hakkında daha fazla bilgi için: www.tagi.com


TALAL ABU-GHAZALEH INTERNATIONAL&CO.’nin de içinde bulunduğu Arap Dünyasının en büyük
kurumsal hizmetler grubu THE TALAL ABU-GHAZALEH ORGANIZATION HOLDING (TAG-Org) hakkında daha fazla bilgi almak için: www.tagorg.com


TAG-Org’un tüm hizmetleri için Çerçeve Anlaşması yapmış olan
KARCONS – Karınca İş ve Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti
için: www.karcons.com

Talal Abu-Ghazaleh International & Co. / Karınca YMM
Uluslararası Denetim, Yeminli Mali Müşavirlik ve Danışmanlık
Türkiye, Avrupa ve Orta Asya İmtiyazlı İşbirliği